ayannasmith12
ayannasmith12
04-04-2020
Mathematics
contestada
261 candy bars cost $87.
Respuesta :
eukalim
eukalim
04-04-2020
A candy bar costs 0.33 cents rounded off to 2 decimal places. 261 was put in front of 87 to trick you.
Answer Link
laney3439
laney3439
04-04-2020
each candy bar costs about $0.33 because you divide the amount paid for the candy bars by number of candy bars
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 81+ )
Otras preguntas
What was the original name of Atlanta
Solve (x - 2 < 5) U (x + 7 > 6). A) {x | -1 < x < 7} B) {all real numbers} C) Ø
Some one please help me with this
What three groups were involved in the boer war? Why was the war fought ?
10What is the x-value of theintersection for the lines?2x +y=-4- 3y = 2x + 12Record your answer and fill inthe bubbles on your answerdocument.Be sure to use the
I need helP on this Pattern Plz
What is a activity stream?
Need help !!!!! ASAP
what is the Porter's 5 forces model?
Problem solving . Geometric measurements