davina1283
davina1283 davina1283
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

plzzzz answer the double number line shows that 4 pounds of tomatoes cost $14. fill in the yellow boxes to show the prices of 1, 2, and 3 pounds of tomatoes. ​

Respuesta :

4617685
4617685 4617685
  • 01-12-2020

Answer:

i cant fill in anything without a picture

Step-by-step explanation:

Answer Link
callofdutymbile86
callofdutymbile86 callofdutymbile86
  • 01-12-2020

Answer:

there is no picture bruhhhhh

Answer Link

Otras preguntas

Which of the following was a goal of the Albany movement?
Which line fits the data graphed below? Choose 1 answer: Choose 1 answer: (Choice A) A (Choice B) B (Choice C) C (Choice D) None of the lines
3x2 + y, x is 5 and y is 3
help pleaase eeeeeeeeeeeeeeee
180kg divided in the ratio 1:8
Cameron would like to put his music in order by the date he downloaded the music. He should _____. Responses delete a record delete a record locate a record loc
The first step in the aerobic breakdown of carbohydrates is: a) Glycolysis b) Krebs cycle c) Electron transport chain d) Pyruvate oxidation
What describes earth’s magnetic flow
why are 3 neon bat dragons worth a mega neon bat dragon?
Determine the mass of sugar needed for 100.0 mL of a 0.0500 M C12H22011 stock solution.