(PLEASE ANSWER ASAP FOR BRAINILEST! EXPLAIN YOUR REASONING PLEASE) I bought 1 pound of grapes for $3.75. I bought 4 pounds of strawberries for $15.63. Which is least expensive per pound? Explain your reasoning.