Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

1/2 is in simplest form? True or false
The vocabulary of standard English is more limited than that if nonstandard English? True or false?
An aqueous solution of ____ will produce a basic solution. a. nh4clo4 b. kbr c. nacl d. na2co3 e. nahco3
plzzzzzz, help me i beg you !!! match the relationship in the second pair of words with that of the first pair
How did things change for women in the immediate postwar period ww1?
What best explains the Hubble space telescope has made outer space exploration easier
Sally was trying to calculate the speed of the hummingbirds feeding outside her window. Sally measured the distance from one feeder to the next, 24 meters. Then
He was the leader of the Soviet Union during the Bay of Pigs invasion, the construction of the Berlin Wall, and the Cuban Missile Crisis.
The distance between two towns in a map is 6 cm. The actual distance between two towns is 48 km. What is the scale on the map A. 1 cm : 6 km B. 1 cm : 7 km C.
Tyler has been asked to present on the topic below. Recognize the custodian of Jefferson Middle School. Demonstrate that he is an important person who should b