Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 98+ )
Otras preguntas
]tttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
Mindy’s job involves taking X-rays. Which occupation does Mindy have? A. nuclear medicine technologist B. radiographer C. sonographer D. clinical lab tech
The sidewalks and roads around your school are in a poor condition and the school is also often overloaded. Write to the municipality where you complain about t
A unit that has been reinforced with elements of another unit has a _____ symbol at its upper right corner. A unit that has elements detached has a _____ symbol
y=5x + 1 solve for x
When a buyer signs a contract, what type of title would he most likely have? a) Legal b) Actual c) Equitable d) Specific
solar heater uses energy from the sun to heat water. The heater's panel is painted black --- A. improve emission of infrared radiation B. reduce the heat
solve using elimination -5x+7y=-1 9x-7y=-15
Phosphorescence or afterglow is a property of intensifying screens that: Select one: a. Enhances resolution b. Reduces screen speed c. Tends to increase image b
DESPERATE ALERT!!!!!! Despite the question, if it is more complicated, I do not require an explanation