Write a system of equations to describe the situation below, solve using any method, and fill in the blanks.At a candy store, Carla bought 6 pounds of jelly beans and 6 pounds of gummy worms for $108. Meanwhile, Rachel bought 6 pounds of jelly beans and 1 pound of gummy worms for $63. How much does the candy cost?