cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 69+ )
Otras preguntas
For the ishihara test, the patient is shown 14 color plates or pages and must correctly identify ________ to be considered to have color vision within normal li
"❗️PLEASE HELP ME❗️" How are the religions of Jainism and Buddhism alike? How are they different?
For the ishihara test, the patient is shown 14 color plates or pages and must correctly identify ________ to be considered to have color vision within normal li
Which of the following answers is correct A. B. C. or D.
The population of a local species of beetle can be found using an infinite geometric series where a1 = 880 and the common ratio is one fourth. Write the sum in
Laura wants to know the volume of her gold ring in cubic centimeters. She gets a rectangular glass with a base 7cm, by 4.5cm, and fills the glass 8.8cm high
Help please!!!!!!!!!!!!!!!
An object is thrown horizontally off a cliff with an initial velocity of 5.0 meters per second. the object strikes the ground 3 seconds later. what is the horiz
What is the surface area of a rectangular prism with a width of 4mm, length of 10 mm, and height of 7mm?
if a material contains three elements but not joined in a fixed proportion it is a